Ferizaj | Makina | Vetura | Asia Motors | Rocsta | merrjep.com

11 Korr 01:23 Vetura , Ferizaj

Shitet kerri shum i mir

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 08:27 Vetura , Ferizaj

Qen haski 1 vjeqar

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 23:52 Vetura , Ferizaj

Shitet trraktorri 1500euro ngjendje te mir

1 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 23:37 Vetura , Ferizaj

riparoi mobile fellne etj

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 21:55 Vetura , Ferizaj

1.6

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 10:10 Vetura , Ferizaj

Tavolina per terasa , restaurante dhe kafiteri

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim