Banes me qera | Fushë Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banes me qera,kategori,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banes me qera Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:17 ,

Banes me qira ne FusheKosove

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 11:44 Agjent për shitje të pronës ,

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 13:37 ,

Banes me qera 150€

Numri i dhomave: 1,5
13 Qer 20:06 ,

Banes luksoze me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Qer 17:39 ,

Banes me qera ne fushe kosove me pamje kah rruga

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Qer 12:40 ,

Banes me qira

190 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Qer 11:36 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
12 Qer 23:07 ,

Banes me Qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
12 Qer 23:07 ,

Banes me Qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
12 Qer 18:50 ,

Banes me qera tw Komleksi Eliza A

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
10 Qer 18:13 ,

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
09 Qer 00:55 ,

Leshoj banes me qera ne Fushe Kosove

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Qer 23:55 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
06 Qer 09:54 ,

Banes me qera

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Qer 12:00 ,

Banes me Qera 84m2

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Qer 14:21 ,

BANES ME QERA

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Qer 14:21 ,

BANES ME QERA

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Qer 06:53 ,

Banes me qira

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
31 Maj 21:19 ,

Banes me qera

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
31 Maj 20:51 ,

Banes me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
31 Maj 20:44 ,

Banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Maj 00:27 ,

Banes me qera

270 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Maj 22:05 ,

Golf 7 gtd

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 11:20 ,

Banes me qera

220 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Maj 11:05 ,

Banes me qera F.Kosov

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Maj 13:45 ,

leshoj banes me qera

180 EUR /

Numri i dhomave: 1
25 Maj 15:42 ,

Leshoj Banes me qera me 1 dhom Gjumi

159 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 150
24 Maj 15:14 ,

Leshohen Banesat me Qera

Numri i dhomave: 2
24 Maj 09:32 ,

Leshoj Banes me Qera 1Dhomshe

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Maj 09:31 ,

Leshoj Banes me qera 1Dhomshe vetem me kuzhin E pamobiluar

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
22 Maj 06:50 ,

Banes me qera

220 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banes me qera | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Banes me qera banes me qera Banes me qera

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione