Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

banesa te berisha | Fushë Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa te berisha,kategori,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banesa te berisha Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Dhj 06:47 Banesa , Fushë Kosovë

Prishtina e Re, 850 euro m²

Numri i dhomave: 4
03 Dhj 06:46 Banesa , Fushë Kosovë

Prishtina e Re, 850 euro m²

Numri i dhomave: 4
01 Dhj 22:56 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet banesa me qira 180euro + deposit

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
03 Nën 20:29 Banesa , Fushë Kosovë

Prishtina e Re, 850 euro m²

Numri i dhomave: 4
29 Sht 23:29 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet banesa me qira 180 euro + deposit

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
20 Nën 10:25 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa ne Fushe Kosove 045 600 163

Numri i dhomave: 2
02 Sht 12:26 Banesa , Fushë Kosovë

Shes Banesen

400 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Sht 17:20 Banesa , Fushë Kosovë

Shes Banesen

400 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Qer 22:20 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa me qera te pompa Kastrati

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Maj 22:12 Banesa , Fushë Kosovë

Leshohet banesa me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
18 Tet 10:43 Banesa , Fushë Kosovë

Banesen e re 85m2 ne qender te fushkosoves

550 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Qer 17:02 Banesa , Fushë Kosovë

Leshohet me Qera Banesa

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Qer 14:49 Banesa , Fushë Kosovë

Jepet banesa me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
03 Shk 09:29 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa te BERISHA GROUP 66.4 M2 ME MOBILJE

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Jan 21:30 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Jan 22:58 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Jan 21:33 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Jan 00:07 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Jan 22:58 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Jan 23:43 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Dhj 11:25 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Dhj 11:43 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Dhj 15:33 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Nën 14:36 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosove

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Sht 12:40 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
06 Sht 11:34 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
05 Sht 10:41 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
04 Sht 22:59 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
29 Gush 14:53 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
28 Gush 18:30 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
25 Gush 21:43 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
24 Gush 17:28 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
21 Gush 08:59 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
18 Korr 12:20 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
10 Korr 17:06 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
04 Korr 21:30 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
03 Korr 13:53 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
03 Korr 08:40 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
02 Korr 15:59 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
01 Korr 17:08 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
01 Korr 11:05 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
28 Qer 21:35 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me qera në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj banesa te berisha | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione