Dje 17:45 Vetura , Fushë Kosovë

Citroen C5

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 22:35 Vetura , Fushë Kosovë

Shes citroen c5

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 21:26 Vetura , Fushë Kosovë

Citroen C5 2.0 HDI 2005

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 13:07 Vetura , Fushë Kosovë

Citroën dizell automatik 3300 ero

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Nën 11:51 Vetura , Fushë Kosovë

RISI

6 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Nën 11:51 Vetura , Fushë Kosovë

ZBRITJE

5 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Tet 09:26 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Citroen C5

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 21:36 Vetura , Fushë Kosovë

Citroen c5

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 12:18 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Citroen c5

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 18:35 Vetura , Fushë Kosovë

Citroen C5

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 20:08 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Pri 08:10 Vetura , Fushë Kosovë

RISI

6 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Nën 21:21 Vetura , Fushë Kosovë

Citroen C5

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Gush 16:39 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET GOJI BERRY DHE FIDANE TE ARRAVE

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 21:21 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet citroen c5 2003

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 00:37 Vetura , Fushë Kosovë

citroën c5 2.2 hdi 16v

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Nën 11:33 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Citroen C5 Hdi

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 14:39 Vetura , Fushë Kosovë

shitet urgjent citroen c51300

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim