Fushë Kosovë


Sot 13:47 ,

Banesa shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:08 ,

Shitet LOKALI 79.71 m²

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 00:32 ,

Shiten 4 par fellne dhe goma

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Maj 20:48 ,

Shitet Banesa

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
26 Maj 20:27 ,

Shitet Banesa

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
25 Maj 23:04 ,

Banesa me qera në fushë kosovë

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Në fillim