Gjakovë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | merrjep.com

Fiat , 52
Same , 26
Deutz Fahr , 38
TAFE , 1
IMT , 144
John Deere , 16
17 Gush 14:54 Traktorë , Gjakovë

Golldan

1 100 EUR

Në fillim