Banes me qera | Gjakovë

Dje 23:44 ,

Banes me qera Dy dhomshe

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 18:15 ,

kerkoj banes me qera

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
23 Sht 19:33 ,

Banes / Shtepi me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
08 Sht 15:02 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
08 Sht 15:02 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
07 Sht 18:32 ,

Kerkoj Banes ose shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
04 Sht 10:55 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
02 Qer 14:50 ,

LESHOJ BANES ME QERA

Numri i dhomave: 2
01 Maj 19:14 ,

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
27 Pri 16:27 ,

Banes me Qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
23 Mar 12:25 ,

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
04 Mar 11:35 ,

Banes me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
25 Shk 15:13 ,

Banes sezonale me qera

Numri i dhomave: 3
19 Jan 13:53 ,

Banes me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
09 Jan 10:19 ,

Banes me qera ne fush kosov

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
03 Dhj 14:08 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
21 Nën 20:02 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 1,5
23 Tet 22:56 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 4
15 Tet 21:10 ,

LESHOHET ME QERA BANES ERE PA PARAPAGES

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
25 Sht 11:33 ,

me qera

23 Gush 13:11 ,

Leshoj banes me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
08 Korr 13:24 ,

LESHOJ BANES ME QERA

Numri i dhomave: 2
13 Qer 23:11 ,

Banes me qera (sezonale)

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
29 Mar 18:45 ,

Kerkoj banes me qera

Numri i dhomave: > 10
01 Mar 22:15 ,

Banesë me qera

Numri i dhomave: 3
12 Shk 20:32 ,

Jepet banes me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Jan 22:12 ,

Shtepi dhe banes me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70


Në fillim