Banes me qera | Gjakovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banes me qera,kategori,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banes me qera Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Korr 10:05 ,

Banes / Shtepi me qera per sezonen verore

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
10 Korr 03:42 ,

Banes me qera prej 29 korrikt

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
10 Korr 03:42 ,

Banes me qera prej 29 korrikut

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
08 Korr 00:31 ,

Banes me qera prej 1 gushtiit

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
06 Korr 16:49 ,

Banes me qera prej 1 gushtit

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
06 Korr 16:49 ,

Banes me qera afatgjate

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
06 Korr 13:04 ,

Bbanes me qera prej 1 gushtit e lir

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
06 Korr 13:04 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
06 Korr 13:04 ,

Banes me qera prej 1 gushtit

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
06 Korr 13:04 ,

Banes me qera prej 29 korrikit

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
06 Korr 13:04 ,

Banesa me qera prej 1 gushtit

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
24 Qer 18:56 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
21 Qer 19:01 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
17 Qer 21:54 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
16 Qer 08:31 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 3,5
15 Qer 23:19 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
15 Qer 10:28 ,

Banes sezonale me qera

Numri i dhomave: 3,5
15 Qer 00:07 ,

Banes me qera per sezon

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
15 Qer 00:07 ,

Banesa me qera sezonale

Numri i dhomave: 3,5
15 Qer 00:07 ,

Banes me qera sezonale

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
14 Qer 23:59 ,

Banesa me qera Nga 1 Gushti

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
13 Qer 11:56 ,

LESHOJ BANES ME QERA

Numri i dhomave: 2
07 Qer 18:31 ,

Banes me qera per pushime verore

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
03 Qer 00:59 ,

Banes

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
03 Qer 00:59 ,

Banesa

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
31 Maj 23:40 ,

gjakovo

19 Pri 18:36 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
16 Pri 09:07 ,

Leshoj banes me qera! Te viva

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
07 Mar 16:28 ,

Banes

Numri i dhomave: 2
24 Shk 00:10 ,

Diondion

19 Shk 08:43 ,

Banes me qera

3 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banes me qera | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Banes me qera banes me qera Banes me qera

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione