Golf 2 | Gjakovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2 ,kategori,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:27 ,

Golf 2 1.6 dizel rks deri me 10 07 2021

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:06 ,

Golf 6 Plus

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:53 ,

Oferte per marakli

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 08:01 ,

VW GOLF VII 2.0 GTD i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 00:40 ,

Golf GTI 2.0 16V ABF

Viti: 70-at
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Maj 11:42 ,

Fellne per Audi A3 A4 A6 A8 Bmw 3 bmw 5 Golf etj

10 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 11:02 ,

GOLF VI 2011 2.0 TDI RKS I PARE

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 23:19 ,

VW GOLF VII 2.0

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Maj 23:18 ,

TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Maj 23:12 ,

VW GOLF 1.9TURBO DIESEL

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 22:06 ,

Golf 6 2.0 DSG 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 15:06 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI MECEDES

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 18:44 ,

Shitet Golf 2 1.3 Benzin 1992, 200755KM

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 18:36 ,

Shitet Golf 2 1.3 Benzin 1992, 200755KM

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 16:09 ,

VW Golf 2 1.9 turbodiesel

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 00:35 ,

VW Golf 7 Sportvan 2.0tdi

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 21:21 ,

Shes Golf 2. 1.9dizell

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Maj 12:01 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Maj 01:59 ,

VW Passat 2.0 TDI Highline BMT

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione