Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kamionet | Gjakovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kamionet,kategori,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kamionet Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Shk 23:39 Vetura , Gjakovë

Shitet dhe nderrohet Opel zafira 1.9 cdti 2010

5 300 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 10:30 Vetura , Gjakovë

BMW 320D

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Jan 18:59 Vetura , Gjakovë

Pikap Ford

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 02:30 Të tjera , Gjakovë

Shes Kamionet T5 4x4 ME DOGAN

7 900 EUR

22 Pri 17:17 Vetura , Gjakovë

Citroen c4 Picasso 2013 Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 16:42 Vetura , Gjakovë

FORD kamionet

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 15:08 Vetura , Gjakovë

Kamionet Peugote J5

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Sht 11:29 Vetura , Gjakovë

Shitet Renault megane -97 shitet apo ndrrohet

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 08:01 Vetura , Gjakovë

shes fiajt uno 1.0 benzin dhe plin rks 7 muj

699 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Qer 13:57 Vetura , Gjakovë

Shitet kamioneta ose ndrrim me kombi me frizë .

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 19:02 Të tjera , Gjakovë

SHES GOMAT CONTINENTAL 255 70 16 M+S

500 EUR

15 Pri 09:20 Vetura , Gjakovë

Sprinter

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 15:30 Vetura , Gjakovë

T4

3 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 21:20 Vetura , Gjakovë

Mbrojtse per Mercedes Vito

60 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Nën 15:32 Vetura , Gjakovë

Kamionet T4 1.9 td regjistrim deri ne 13.04.2019

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 19:05 Vetura , Gjakovë

Shes ose nderroj ML 270 - 1 vit regjistrim

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 16:09 Vetura , Gjakovë

Bmw 320d Automatik

10 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 18:19 Vetura , Gjakovë

Fiat Kamionet

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 12:51 Vetura , Gjakovë

Shes kombin t 2

1 450 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kamionet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione