Motorr | Gjakovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr,kategori,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motorr Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Maj 13:00 ,

T2 1.9

765 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 19:33 ,

Audi A4 1.9 dizel 2000

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 09:13 ,

A8 shitet kareseria me dokomenta rks pa motorr

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 09:13 ,

Motorr me menjaq Per Bmw e39-530 d 2002 me 193 PS

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 19:06 ,

Mitsubishi L200 2.5 4x4. 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 18:39 ,

SHESIM URGJENT MAKINEN WV VENTO 1.9 DIESEL

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 22:08 ,

Mercedes A clas 1.7 cdi Tip-top Ndrrim i mundshem

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 09:23 ,

opel korz

Viti: 2018
Kilometrazha: > 500 000
21 Pri 10:42 ,

Motorr Golf 4 TDI 1.9

400 EUR

21 Pri 00:03 ,

Frontera

5 300 EUR

18 Pri 18:54 ,

Opel meriva viti 2005 1.7 diesel rks dej me 16-11-2021

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 20:12 ,

Audi A8

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 21:58 ,

1998 Opel Corsa 1.7 DIEZEL

1 475 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 10:24 ,

Mercedes Benz 250 d

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 21:38 ,

Mercedes Benz

5 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 23:37 ,

Ndrrohet

4 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Pri 17:38 ,

VW Touran 2.0

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 21:42 ,

u shit flm merr jep opel zafira

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 13:14 ,

Shes golf2 ne gjendje shum te mire

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 11:35 ,

Audi A6 TDI

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 12:22 ,

Motorr

1 EUR

Viti: 2020
17 Mar 06:04 ,

Motorr Kros

1 EUR

Viti: 1989
17 Mar 06:01 ,

U SHIIIITTTTT FLM MERRJEP

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Mar 21:17 ,

Motorr Kros

1 EUR

Viti: 1989

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione