Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Yamaha 125cc | Gjakovë

Makina , 53
Të tjera , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Yamaha 125cc,kategori,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Yamaha 125cc Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:49 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

PIAGGIO. HONDA. YAMAHA

1 250 EUR

Viti: 2011
Sot 11:43 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

HONDA YAMAHA KYMCO

1 350 EUR

Viti: 2007
Sot 08:22 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

PIAGGIO. HONDA. YAMAHA

1 150 EUR

17 Mar 08:55 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

PIAGGIO. HONDA. YAMAHA

1 150 EUR

Viti: 2007
13 Mar 10:13 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

Yamaha Teos 125cc

900 EUR

26 Jan 03:00 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

Yamaha Majesty 125cc

980 EUR

18 Jan 15:54 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

Yamaha Majesty

980 EUR

14 Jan 09:53 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

Yamaha Majesty 125cc

970 EUR

26 Nën 06:24 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Gjakovë

Yamaha

13 Sht 11:06 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

Yamaha Majesty

820 EUR

Viti: 2000
12 Sht 16:56 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

Yamaha Majesty

820 EUR

Viti: 2000
27 Gush 11:34 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

Yamaha Majesty

870 EUR

Viti: 2000
26 Korr 17:34 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

yamaha majesty 125cc

950 EUR

Viti: 2002
01 Qer 00:02 Të tjera , Gjakovë

yamaha majesty 125cc

1 000 EUR

17 Pri 18:36 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

SHITET YAMAHA MAJESTY 125cc

1 100 EUR

Viti: 2004
01 Mar 18:30 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

Shes skuterin

120 EUR

Viti: 2000
06 Nën 14:59 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

Shitet Yamaha Majesty 125cc

1 000 EUR

Viti: 2021
06 Nën 14:47 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

Shitet Yamaha Majesty 125cc

1 050 EUR

Viti: 2021
04 Tet 20:39 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

Yamaha beluga 125cc 4T me dogan

390 EUR Price Reduced

Viti: 2019
20 Sht 19:38 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

SHITET YAMAHA MAXSTER 125cc

1 299 EUR

Viti: 2007
13 Sht 09:42 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

Shes Motorr Yamaha

400 EUR

Viti: 2000
04 Korr 08:17 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet YAMAHA DT 125CC full servis

650 EUR

Viti: 1997
31 Maj 21:08 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

Yamaha Bleuga 2T 125cc

300 EUR

Viti: 1991
24 Maj 09:27 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

Shitet skuteri

350 EUR

Viti: 2005
08 Mar 12:17 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

Shitet yamaha teos 125cc

1 000 EUR

Viti: 2002
07 Mar 23:06 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

Shitet yamaha teos 125cc

1 000 EUR

Viti: 2002
26 Gush 09:48 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

Yamaha Maxster (MBK) 125cc

1 100 EUR

Viti: 2004
11 Sht 22:59 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

Yamaha

700 EUR

Viti: 2005
04 Korr 22:50 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

Skuterin YAMAHA

1 100 EUR

Viti: 2012
01 Korr 21:30 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Gjakovë

Shitet skuteri YAMAHA XN125

1 100 EUR

Viti: 2012
11 Qer 22:41 Motoçikleta (mbi 50cc) Chopper/Coustom , Gjakovë

Chopper Yamaha 125cc

Viti: 1999
04 Sht 19:15 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Gjakovë

Yamaha 125cc

500 EUR

Viti: 1984
29 Gush 10:10 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

Yamaha 125 DT

650 EUR Price Reduced

Viti: 1990

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Yamaha 125cc | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione