golf2 | Gjakovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf2,kategori,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf2 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Mar 13:14 ,

Shes golf2 ne gjendje shum te mire

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 16:58 ,

Golf2

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Tet 08:25 ,

Shes golf2 dizel

790 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 19:47 ,

golf2 1.6 turbo

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Shk 19:27 ,

golf2 1.6 turbo shum irujtun

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Shk 22:07 ,

shitet ose ndrr

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Nën 17:11 ,

Bandash

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Tet 22:11 ,

Golf2

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 16:34 ,

Pasat dhe Golf2

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 17:15 ,

Golf2

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Qer 21:20 ,

Shitet vetura

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Maj 17:00 ,

Golf2

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 15:12 ,

Shes bandash te aluminit

225 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Shk 00:53 ,

vetura

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 21:24 ,

Golf2

650 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 02:15 ,

golf2

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 18:50 ,

Golf1

Viti: 1983
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 16:19 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Sht 15:47 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Korr 20:14 ,

Golf2 1600euro

1 600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Pri 15:02 ,

Golf2

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Mar 19:08 ,

shes Golf2 1.6 turbo

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Jan 18:25 ,

Golf 2 1.6 dizell

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 09:33 ,

golf 2 1.6turbo disel

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 08:44 ,

shitet

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Nën 14:38 ,

Golf2

301 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
11 Nën 10:05 ,

golf2

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 16:32 ,

Dardani

380 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Tet 19:51 ,

Golf2 shitje ne gjendje te mir edhe ndrrim bojim

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 20:00 ,

Shes golf2 diesel 1.6

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 12:50 ,

GOLF2 DIESEL 1.9

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:48 ,

Golf2

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 12:39 ,

Golf2

1 400 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 12:18 ,

Golf2

1 400 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 19:08 ,

Urgjentttt!! Shes Golf 2 1.6 disel

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 17:03 ,

Shes golf2 ne gjendje te rregullt diesel 1.6

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 10:10 ,

Shes Golf2

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Dhj 09:57 ,

VW Golf 2

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Tet 12:06 ,

Golf

580 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 13:18 ,

VW Golf 2 -92

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Tet 20:49 ,

shes Golf2

1 250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf2 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione