Gjakovë | Vendbanime | Shtëpi | merrjep.com

Sot 19:15 Shtëpi , Gjakovë

Shtëpi me qira në rrugen "Bujar Roka"

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 17:39 Shtëpi , Gjakovë

SHITEN SHTEPIA DHE DY DYQANE

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 16:19 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia

110 000 EUR

Sot 15:54 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi

Numri i dhomave: 3,5
Dje 20:49 Shtëpi , Gjakovë

SHITET SHTEPIA AFER SPITALIT

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 190
Dje 20:49 Shtëpi , Gjakovë

SHITET SHTEPI ERE BLLOK IRI

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 170
19 Sht 21:29 Shtëpi , Gjakovë

SHITET SHTEPI E SAPONDERTUAR ..

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
19 Sht 20:23 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
19 Sht 10:39 Shtëpi , Gjakovë

Urgjent shes shtepin

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
18 Sht 13:51 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
18 Sht 13:32 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi ne Gjakove

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
18 Sht 13:10 Shtëpi , Gjakovë

Shtëpia në shitje

35 000 EUR

Numri i dhomave: 5
18 Sht 10:09 Shtëpi , Gjakovë

Shtepia

Numri i dhomave: 8
13 Sht 20:17 Shtëpi , Gjakovë

Shtepia ne Gjakove

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
13 Sht 11:24 Shtëpi , Gjakovë

Shitet Objekti i ri ne Qender.

90 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
13 Sht 10:44 Shtëpi , Gjakovë

Shitet Shtepija 250m2

Numri i dhomave: 6
12 Sht 09:13 Shtëpi , Gjakovë

Shitet Shtepia 6.5ARI

Numri i dhomave: 6
12 Sht 02:09 Shtëpi , Gjakovë

Shtepija ne shitje

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
10 Sht 18:49 Shtëpi , Gjakovë

Shite shtepija ne rr.Musa Zajmi

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
08 Sht 20:04 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi

Numri i dhomave: 2
Në fillim