13 Gush 23:05
Linku:
Shtëpi , Gjakovë

Shitet Shtepia 3 kateshe

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200

Sot 01:03 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi

Numri i dhomave: 3,5
Sot 00:11 Shtëpi , Gjakovë

Shtepija ne shitje

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
Sot 00:03 Shtëpi , Gjakovë

Shtepija ne shitje

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 20:22 Shtëpi , Gjakovë

SHITEN SHTEPIA DHE DY DYQANE

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 17:32 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi 3 ari afer stacionit te autobuseve

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
23 Gush 18:42 Shtëpi , Gjakovë

shes shtepin e gatshme per banim

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
23 Gush 15:56 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
22 Gush 20:31 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia ne Gjakove

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Gush 15:30 Shtëpi , Gjakovë

SHTËPIJAT

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
20 Gush 17:34 Shtëpi , Gjakovë

shtepija shitet ose jepet me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
19 Gush 19:23 Shtëpi , Gjakovë

Shtepia ne Gjakove

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
19 Gush 07:46 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
13 Gush 23:05 Shtëpi , Gjakovë

Shitet Shtepia 3 kateshe

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
13 Gush 17:24 Shtëpi , Gjakovë

Shtepia

Numri i dhomave: 4
12 Gush 12:51 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia ne Gjakove

130 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5
10 Gush 21:54 Shtëpi , Gjakovë

SHITET SHTEPIA AFER SPITALIT

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 190
10 Gush 21:49 Shtëpi , Gjakovë

SHITET SHTEPI ERE BLLOK IRI

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 170
Në fillim