Gjakovë | Vendbanime | merrjep.com

Sot 14:13 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi

Numri i dhomave: 3,5
Sot 13:42 Banesa , Gjakovë

Banesat leshohet me QERA

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 13:36 Banesa , Gjakovë

Banesa me qira për sezonen verore!

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 13:35 Shtëpi , Gjakovë

Shtëpi me qira në rrugen "Bujar Roka"

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 13:35 Banesa , Gjakovë

Banesë me qira në "Mullajsuf"

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 13:34 Banesa , Gjakovë

Banesë me qira te "Ura Taliqit"

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 13:34 Banesa , Gjakovë

Banesë me qira te "Policia"

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:34 Banesa , Gjakovë

Banesë me qira te "Ice Bergi"

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Sot 10:41 Banesa , Gjakovë

Banesa ne shitje GJAKOVE

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 00:42 Banesa , Gjakovë

Banese ne Gjakove

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 23:28 Shtëpi , Gjakovë

SHITEN SHTEPIA DHE DY DYQANE

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 22:39 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia

110 000 EUR

Dje 20:49 Shtëpi , Gjakovë

SHITET SHTEPIA AFER SPITALIT

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 190
Dje 20:49 Shtëpi , Gjakovë

SHITET SHTEPI ERE BLLOK IRI

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 170
Dje 20:44 Banesa , Gjakovë

BANES 68.5 M KATI 2

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 14:20 Banesa , Gjakovë

APARTMAN NE ORIKUM

Numri i dhomave: 2,5
Në fillim