Gjakovë | merrjep.com


Dje 14:10 Vetura , Gjakovë

Mazda 6

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:04 Vetura , Gjakovë

Audi A4 1,8 Benzin Automatik rks Klim funksionale

2 850 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:04 Vetura , Gjakovë

PASAT CC BLU TDI DSG VITI 2010 I MIR DHE I LIRË

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:44 Vetura , Gjakovë

Skoda Oktavia 2.0

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:12 Banesa , Gjakovë

banesa me qera

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:04 Vetura , Gjakovë

U SH I I I T T T

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:00 Vetura , Gjakovë

Shes Mercedes C220 cdi

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:23 Vetura , Gjakovë

Shes urgjentisht makinen shum e rujtne.

1 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim