Gjakovë | merrjep.com


Sot 07:25 Vetura , Gjakovë

Opel Corsa 1.4i Ne Gjendje Perfekte

520 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:42 Banesa , Gjakovë

Banese ne Gjakove

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 23:28 Shtëpi , Gjakovë

SHITEN SHTEPIA DHE DY DYQANE

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 23:22 Vetura , Gjakovë

Touran

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:20 Vetura , Gjakovë

Opel Adam benzin

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:59 Vetura , Gjakovë

SHITET TOURANI 2,0 DIESEL

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:54 Vetura , Gjakovë

Shes fiant punto 12000 km te kalume

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:39 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia

110 000 EUR

Në fillim