Sot 22:11 Banesa , Gjilan

⭕️Shitet banesa Gjilan 80m2

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 20:43 Banesa , Gjilan

Banesat

Numri i dhomave: 5
Sot 20:31 Banesa , Gjilan

Shitet Banesa Kati -I-

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 17:40 Banesa , Gjilan

Banesa 89 m2

Numri i dhomave: 2
Sot 17:38 Banesa , Gjilan

Banesa dhe lokale ne shitje

Numri i dhomave: > 10
Sot 17:36 Banesa , Gjilan

Banesa 118 m2

Numri i dhomave: 3
Sot 17:27 Banesa , Gjilan

Banesa 122 m2

Numri i dhomave: 3
Sot 17:22 Banesa , Gjilan

Banesa 70 m2 e mobilume

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 17:19 Banesa , Gjilan

Banesa 116 m2

Numri i dhomave: 4
Sot 16:57 Banesa , Gjilan

Banes e Gatshme kompleksi vizioni kati 2

470 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:14 Banesa , Gjilan

Shes ose ndrroj me parcel banesen te stacioni

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 14:28 Banesa , Gjilan

Shitet ose ndrrohet me toke

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:03 Banesa , Gjilan

SHITET BANESA 130m2 me MOBILUME tere kati 6 modern

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 14:03 Banesa , Gjilan

SHITEN BANESA Te POLICIA 110m2. 105m2

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Sot 12:25 Banesa , Gjilan

Lëshohet Banesa Me Qera

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 10:21 Banesa , Gjilan

Ofrojme lokal me qira, ne Qender

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:32 Banesa , Gjilan

Banese me qera ne qender te Gjilanit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Dje 19:52 Banesa , Gjilan

Banese 2-dhomshe

550 EUR

Numri i dhomave: 2
Në fillim