Dje 23:26 Banesa , Gjilan

Banesa ne shitje

39 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 23:22 Banesa , Gjilan

⭕️Shitet banesa Gjilan 80m2

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 23:14 Banesa , Gjilan

Banesa ne shitje

41 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:47 Banesa , Gjilan

Banes te vizoni e GATSHME

470 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 22:32 Banesa , Gjilan

Banese luksoze me 4 dhoma te sheshi ne Gjilan

650 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 16:43 Banesa , Gjilan

Banesa 89 m2

Numri i dhomave: 2
Dje 16:38 Banesa , Gjilan

Banesa dhe lokale ne shitje

Numri i dhomave: > 10
Dje 16:17 Banesa , Gjilan

Shitet ose ndrrohet me toke

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:03 Banesa , Gjilan

Banesa 118 m2

Numri i dhomave: 3
Dje 15:57 Banesa , Gjilan

Banesa 92 m2 ( Qender )

Numri i dhomave: 2
Dje 15:49 Banesa , Gjilan

Banesa 70 m2

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 15:48 Banesa , Gjilan

Banesa 116 m2

Numri i dhomave: 4
Dje 14:50 Banesa , Gjilan

Shes ose ndrroj me parcel banesen te stacioni

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Në fillim