Gjilan | Vendbanime | Banesa | merrjep.com

Dje 10:17
Linku:
Banesa , Gjilan

BANESA me qira ne Arberi-Dragodan tek ambasada e U

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

Dje 23:27 Banesa , Gjilan

⭕️Shitet banesa Gjilan 80m2

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 23:26 Banesa , Gjilan

Banesa ne shitje

39 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 23:14 Banesa , Gjilan

Banesa ne shitje

41 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:09 Banesa , Gjilan

Shitet ose ndrrohet me toke

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:37 Banesa , Gjilan

SHITEN BANESA Te POLICIA 110m2. 105m2

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Dje 18:36 Banesa , Gjilan

SHITET BANESA 130m2 me MOBILUME tere kati 6 modern

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 17:35 Banesa , Gjilan

⭕️ SHES BANESEN 70 m2 NE QENDER KATI 2

580 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 16:37 Banesa , Gjilan

Banesa 89 m2

Numri i dhomave: 2
Dje 16:37 Banesa , Gjilan

Banesa dhe lokale ne shitje

Numri i dhomave: > 10
Dje 16:35 Banesa , Gjilan

Banesa 118 m2

Numri i dhomave: 3
Dje 16:32 Banesa , Gjilan

Banesa 134 m2

Numri i dhomave: 4
Dje 16:27 Banesa , Gjilan

Banesa 70 m2 e mobilume

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 16:24 Banesa , Gjilan

Banesa 122 m2

Numri i dhomave: 3
Dje 14:25 Banesa , Gjilan

Shes ose ndrroj me parcel banesen te stacioni

25 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 14:13 Banesa , Gjilan

BANESE ME QIRA ne katin e Pare

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 12:03 Banesa , Gjilan

Shitet Banesa Kati -I-

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Në fillim