Gjilan | Biznes dhe punë | Hapsirë afariste | merrjep.com

165 000 EUR
Pllac
Dje 20:28
 
Pllac
Dje 20:18
 
145 500 EUR
1 800 EUR /muaj
Lokal me qera
11 Sht 15:55
 
 
Lokal me qera
11 Sht 15:23
 
52 000 EUR
Lokal me qera
11 Sht 14:51
 
1 000 EUR /muaj
150 EUR /muaj
Në fillim