Gjilan | Biznes dhe punë | Hapsirë afariste | merrjep.com

08 Qer 13:43 Zyra , Gjilan

Ipet me qera

150 EUR / muaj

07 Qer 17:13 Zyra , Gjilan

Ipet me qera

150 EUR / muaj

07 Qer 17:05 Zyra , Gjilan

Ipet me qera

150 EUR / muaj

21 Maj 09:40 Të tjera , Gjilan

Lokali

1 800 EUR / muaj

Në fillim