Gjilan | Biznes dhe punë | Hapsirë afariste | merrjep.com

10 Jan 15:36 Dyqane dhe Trafika , Gjilan

Furra me Qira

700 EUR / muaj

10 Nën 21:05 Depo , Gjilan

Pllaci me qera

500 EUR / muaj

23 Tet 18:11 Depo , Gjilan

Placi me qira

500 EUR / muaj

02 Tet 23:15 Dyqane dhe Trafika , Gjilan

Lokal me qera

500 EUR / muaj

Në fillim