Gjilan | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | merrjep.com

Fiat , 35
Same , 21
Deutz Fahr , 10
TAFE , 1
IMT , 188
14 Sht 13:30 Traktorë , Gjilan

Shitet

3 500 EUR

29 Gush 21:15 Traktorë , Gjilan

Kultivator

1 500 EUR

28 Gush 18:02 Traktorë , Gjilan

John deere 1120

3 000 EUR

27 Gush 09:46 Traktorë , Gjilan

Imt 560 me lug

4 000 EUR

06 Gush 15:22 Traktorë , Gjilan

Kos per bari

1 500 EUR

06 Gush 15:10 Traktorë , Gjilan

Kos per bari

1 500 EUR

06 Gush 15:02 Traktorë , Gjilan

Kos per bari

1 200 EUR

23 Korr 22:28 Traktorë , Gjilan

Fergusan 539

4 800 EUR

Në fillim