Gjilan | Makina | Makina bujqësore dhe pyllore | merrjep.com

01 Sht 17:40 Pjesët rezerve , Gjilan

Ford 3000

3 600 EUR

30 Gush 14:33 Pjesët rezerve , Gjilan

Shes

400 EUR

29 Gush 21:15 Traktorë , Gjilan

Kultivator

1 500 EUR

29 Gush 21:12 Pjesët rezerve , Gjilan

Proklica

400 EUR

28 Gush 18:02 Traktorë , Gjilan

John deere 1120

3 000 EUR

27 Gush 09:46 Traktorë , Gjilan

Imt 560 me lug

4 000 EUR

Në fillim