122 | Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 122,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 122 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:55 ,

Golf 6 1.4 TSI

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 22:45 ,

Golf 6 1.4 TFSI

8 300 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 14:02 ,

BMW 118d 2.0 2011 M-Paket I Ardhur Nga Zvicra ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Maj 14:01 ,

Opel Corsa D 1.4B 2012 I Ardhur Nga Zvicra ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 13:01 ,

♦️SHITEN FELLNET 225/40/18 5x115♦️

220 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Pri 13:00 ,

Ulse per Golf 6-5

85 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Pri 23:25 ,

Shes ndrroj Mazda 122

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Pri 16:14 ,

Ulse per Ford Focus 2015

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 22:50 ,

Ulse per Opel Corsa D Gjysem Likur

85 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Dhj 08:24 ,

Banesa 122 m2

Numri i dhomave: 3
27 Dhj 13:32 ,

Banesat

Numri i dhomave: 4
27 Nën 02:44 ,

Opel Insignia OPC

12 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Maj 11:55 ,

AUDI A4 1.8T CABRIOLET AUTOMATIK FULL OPSION

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 21:37 ,

SEAT LEON ECOMOTIVE 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Jan 15:27 ,

Flm u shit

1 170 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 14:45 ,

Shtepia ne shitje

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
17 Sht 17:50 ,

Renault Mègane Scènic 1.9 dTi

830 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 16:52 ,

VW Passat 2003 TDI HIGHLINE

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Shk 13:32 ,

SHITEN BANESAT

Numri i dhomave: 3,5
20 Tet 10:02 ,

SHITET STOPI PER BMW 7 SERIES STOPI OSHT I RI

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Tet 10:02 ,

FARA PER OPEL ZAFIRA A XENON

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Tet 10:02 ,

STOPA PER MERCEDES C-CLASS 1993-2000

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 10:01 ,

FELLNE 16 PER VW 200 EURO ME GUMA

200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Tet 10:01 ,

SKIJA PER OPEL ME ÇELES

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Tet 20:13 ,

STOPA PER BMW 3 (e36) limusin

40 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Tet 20:12 ,

STOPA PER PEUGOT 407

15 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Gush 18:05 ,

Flm u shiten

40 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Tet 22:20 ,

Shesim Kallamoq

6 EUR

23 Jan 20:23 ,

Shitet VW T5 dhe Renault Trafic

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Sht 22:19 ,

Bicikleta Mmw

200 EUR

Viti: 2016
03 Sht 11:31 ,

Biciklett

250 EUR

Viti: 2016

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 122 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione