123 | Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 123,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 123 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Maj 23:34 ,

Shitet Citoren DS3 Racing

Histora e veturës

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Pri 13:01 ,

♦️SHITEN FELLNET 225/40/18 5x115♦️

Histora e veturës

220 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Pri 13:00 ,

Ulse per Golf 6-5

Histora e veturës

85 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Pri 16:14 ,

Ulse per Ford Focus 2015

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 22:50 ,

Ulse per Opel Corsa D Gjysem Likur

Histora e veturës

85 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 20:13 ,

Range Rover 3.0 2010

Histora e veturës

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 08:57 ,

Bmw 320d

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Tet 17:11 ,

Bmw 320d

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Korr 15:58 ,

MERCEDES 123-240D

Histora e veturës

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 1980
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 18:18 ,

AUTO PJES / Per Gollf 4

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Mar 21:37 ,

SEAT LEON ECOMOTIVE 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 10:56 ,

Shitet banesa 123 m2

Numri i dhomave: 3
27 Shk 13:56 ,

Shitet Banesa 123m

Numri i dhomave: 3
22 Jan 15:27 ,

Flm u shit

Histora e veturës

1 170 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 17:50 ,

Renault Mègane Scènic 1.9 dTi

Histora e veturës

830 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 23:50 ,

U shit flm merrjep

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Dhj 18:20 ,

Mercedes e220 2010

Histora e veturës

13 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 10:02 ,

FARA PER OPEL ZAFIRA A XENON

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Tet 10:02 ,

STOPA PER MERCEDES C-CLASS 1993-2000

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 123 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione