140 | Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 140,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 140 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:05 ,

Shitet Vetura VW Golf 6 2.0 TDI 6 Shpejtsi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:44 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI 2008����

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 ,

Shitet Vetura Golf 6 2.0 TDI Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:55 ,

GOLF 6 Plus 2.0 DSG Highline

8 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 ,

VW golf 7 1.4 TSI 140 PS

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:25 ,

VW Sharan 2.0 TDI BlueMotion Highline DSG

23 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
12 Maj 13:02 ,

SKODA FABIA 140.mijkm

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 12:35 ,

Jetta 2.0 TDI 2006 RKS High Line

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 18:22 ,

Pajisje me avull 4në1 Rovus

48 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 09:52 ,

Touran 1.4 benzins

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 15:03 Shitorja ,

VW Sharan 2.0 TDI Bluemotion DSG Panorama 2013����

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 15:02 Shitorja ,

Seat Ibiza FR 2.0 TDI Manual ����

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Maj 15:01 Shitorja ,

VW Passat 2.0 TDI Bluemotion DSG 2014 ����

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 15:00 Shitorja ,

VW Passat 2.0 TDI Bluemotion DSG 2014 ����

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 14:58 Shitorja ,

Ford Kuga 2.0 TDCI 4x4 Automatic 2012 ����

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 08:46 ,

Shitet Golfi 5 2.0 TDI 6 Shpejtsi

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 11:03 ,

PJES PER VW PASSAT 3C DSG 2008 HIGHLINE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 11:45 ,

Touran 1.4 benzins

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 16:05 ,

VW Passat Variant 2.0 TDI BMT

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 21:47 ,

PEUGEOT 206+ 2010 140’000 KM

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Pri 01:51 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG 170 PS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 02:08 Shitorja ,

Golf VI

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 02:08 ,

Vetura ne shitje

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 140 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione