142 | Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 142,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 142 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:17 ,

Citroen Berlingo 1.6 Dizel Me 5 Ulse v.p.2009 Rks 6 Muj

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:15 ,

Citroen C5 2.7 Dizel Automatik v.p.2008 Rks 10 Muj

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:13 ,

Bmw x3 2.0 Dizel Automatik sapo doganum rks nje vit

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:11 ,

Audi A4 2.0 Dizel Automatik me Dogan Rks nje vit

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:09 ,

Golf 4 1.9 Dizel v.p.2001 Rks 10 Muj

3 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:17 ,

Ope Ascona 1.8 Benzin Automatik rks 4 Muj

2 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Maj 15:01 Shitorja ,

BMW X1 xDrive 18d Automatic ����

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 05:09 ,

Passt 1.9automatic 1vjet regjistrim

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 23:43 ,

Mar Kompenzim Vetur

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Dhj 19:56 ,

Man kipper ndrrim me vetur

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Korr 10:23 ,

Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
28 Qer 17:25 ,

Renault Megan 1.9 Dizel Vp 2011

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 00:11 ,

Audi a3 sline

6 700 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 12:50 ,

Vw Golf 7 2.0 tdi

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Pri 00:17 ,

Shitet Banesa 142 m2

Numri i dhomave: 3
15 Pri 23:40 ,

Reno Kango 1.9 Dizel RKS 8 MUJ -KLIM-

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 00:26 ,

SHes Banesen ne gjilan.

Numri i dhomave: 3
20 Mar 11:24 ,

Zafira 2.0 Dizel rks 4 Muj v.p 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 13:32 ,

SHITEN BANESAT

Numri i dhomave: 3,5
23 Nën 18:37 ,

Shitet pikapi reno kango 1.9 dizell viti 2000rks7

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 12:14 ,

Jepet banesa me qera ne lagjen Dheu i Bardhe

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
27 Dhj 23:41 ,

Opel corsa D

135 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 142 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione