Guma | Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Guma,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Guma Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:40 ,

Audi Q5 2.0 TDI Automatik V.p2013 I Doganum I Zvicres

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:40 ,

Opel Astra 1.4 benzin plin

380 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:23 ,

Shiten 4 guma 245/45/18R 60 euro

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:30 ,

Shitet lupo ne gjendje prefekte boj ndrrim me pollo

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 19:24 ,

Shitet opel zafira DTI

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 19:13 ,

Golf 5 2.0 TDI

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 12:50 ,

Mercedes CLA i doganuar Rks

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Qer 22:50 ,

Daewoo 1.4 Benzin+Plin -Rks 7Muj- -Boj Ndrrim-

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 22:50 ,

Opel Corsa 1.0 Benzin -Rks 1Vit- -Klim Funksionale-

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 13:57 ,

Shes mercedezin 190 dizell viti 92

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 10:50 ,

Shes mercedes ml 320cdi automatik tiptronik

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 17:54 ,

Shes opel meriva v2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 13:53 ,

Mercedes 2.2 Dizel -Rks 4Muj- -Klim Funksionale-

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 19:00 ,

Mercedes-benz 1.8 benzin

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 17:21 ,

Merceded

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 13:48 ,

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 08:50 ,

BMW 530 dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 20:40 ,

Daewo 1.4 Benzin+Plin -Rks 18-12-2021- -Klim-

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 11:45 ,

Audi a6

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 00:03 ,

Kombi t2 4x4

4 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 23:19 ,

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Maj 20:34 ,

Mazda 2.0 Dizel Vp 2003 Rks 1 vit fikss

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 07:49 ,

Opel Astra G 2.0 Dizel -Rks 30-08-2021- -Boj Ndrrim-

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 14:44 ,

Peugeot 307

123 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 12:21 ,

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 21:59 ,

Shitet Golf 4 Pacifik

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 19:31 ,

Shiten fellnet

225 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 18:08 ,

Renault Megane 1.6 Benzin -Rks 24-01-2022-

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 17:50 ,

Shes gollf 2 dizell 1.6 viti 91

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Guma | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Guma guma Guma Guma Guma guma guma Guma guma guma

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione