Pikap | Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pikap,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pikap Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:41 ,

pikap opel combo 1.7 Dizel viti 2004 me klim 6 muj RKS133km

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:00 ,

Ford pikap 1.8 disel

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 02:19 ,

Ford transit connect

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 08:51 ,

Pikap Caddy 2.0

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Maj 01:03 ,

Opel Astra 1.7cd-TI(125ps) 11 muaj RKS

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Maj 17:39 ,

Shitet ose ndrohet me pikap

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 17:30 ,

Shitet pikap Opel Combo

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 20:04 ,

Kombi/ pikapi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Pri 22:41 ,

Renault kango

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 08:12 ,

Shitet pikapi ka 8 dit qe asht ne kosove

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 23:00 ,

Fiat Pikap 1.9 Dizell -Rks 30-05-2021-Boj Ndrrim-2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Pri 18:45 ,

Pikap

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 17:32 ,

Shitet 1 vit rexhistrim

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 08:44 ,

Pikap i ardhun prej ch vp2009

2 499 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Mar 07:53 ,

Pasat

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Mar 11:25 ,

Pikap Ceddy 2.0SDI 9 muaj Regjistrim viti 2007 tiptop tel..

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 14:58 ,

OPEL ZAFIRA

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 13:33 ,

Pikap Ceddy 2.0SDI 9 muaj Regjistrim viti 2007 tiptop

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 12:30 ,

Skoda felicia pikap

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 19:12 ,

Pikap caddy

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 08:25 ,

Pikap

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 17:46 ,

Shitet pikapi

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 12:17 ,

Pikap 1.6hdi sapo ardhun CH

2 450 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Shk 10:27 ,

Skoda 1.9 diesel

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 06:59 ,

Skoda 750

800 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 06:54 ,

Skoda 1.9 diesel

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 22:53 ,

Pikap citroen

850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 09:53 ,

BMW Pasqyre

25 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Shk 22:20 ,

Citroën Berlingo 1.9

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Jan 17:42 ,

Shitet Pikap kedi dizell 1.9 sdi

Viti: 1997
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
12 Jan 13:35 ,

Pikap caddy

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 11:27 ,

Pikap caddy

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 11:19 ,

Pikap caddy

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pikap | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione