Radio | Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Radio,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Radio Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:02 ,

Audi A6 2.0

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:36 ,

Opel Meriva 2009 1.7 Cdti fullopsion 1 pronar tiptop

Histora e veturës

4 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 ,

Jetta Highline 2.0

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:02 ,

Shitet pikap Opel Combo

Histora e veturës

2 150 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:57 ,

Audi Q5 2.0 TDI Automatik V.p2013 I Doganum I Zvicres

Histora e veturës

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:57 ,

Phaton 3.0 TDI V6 Automatik V.p2005 Rks 9 Muj

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:57 ,

Passat 2.0 16v Benzin V.p1991 164.000 Km

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:22 ,

RENO MEGANE 1.6 BENZIN - RKS 10 MUJ - 2010

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:30 ,

Opel congo 1.3 dizel motor japan librez 5persona

Histora e veturës

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:37 Shitorja ,

VW Polo 1.2 R Line 2012 ����

Histora e veturës

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:48 ,

piaggio 500cc

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:48 ,

PASSAT 3C 2.0 TDI,AUTOMATIK-DSG,RKS:12.01.2022,TIP-TOP,2010

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:54 ,

Skoda OCTAVIA 2.0 TDI DSG nga CH - 2012

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:45 ,

Shitet Vetura VW Golf 6 2.0 TDI 6 Shpejtsi

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:37 ,

Tiguan 2.0 TDI RKS

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:34 ,

Polo TDI 2013 dogan+regjistrim

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 13:46 ,

Citroen Berlingo 1.6 Dizel Me 5 Ulse v.p.2009 Rks 6 Muj

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 17:39 ,

Golf 5

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 12:27 ,

1,9 2007 6200 shum i rujtur 5ulse

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:30 ,

Opel meriva 1.7 Cdti viti 2005 ngjendje perfekte tip top..

Histora e veturës

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:09 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-Tronic 2017 i doganuar

Histora e veturës

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 09:14 ,

Opel Zafira 1.9 CDTi 7 ulse viti 2007 188km ngjendje perfekt

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 10:59 ,

Skoda OCTAVIA 2.0 TDI DSG nga Zvicrra - 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 17:17 ,

Golf 7

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Maj 14:44 ,

Peugeot 307

Histora e veturës

123 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 16:47 ,

Audi 80 1.8 Benzin Vp 1988 Rks

Histora e veturës

450 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 03:33 ,

Vw Golf 4 1.9 TDI 6 shpejsi Model EDITION

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 13:18 ,

Opel Meriva 1.7 CDTI viti 2009 Fullopsione 1 pronar tiptop..

Histora e veturës

4 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 13:15 ,

Opel Zafira 1.9 Cdti viti 2007 7 Ulse 150ps 188km garantume

Histora e veturës

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Radio | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione