Vetur | Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetur,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vetur Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:18
Linku:
,

Audi A5 86000KM

34 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:33
Linku:
,

Golf 6+ dsg

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 20:34 ,

URGJENT Shtepi 3 Kateshe ME INVENTAR

90 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
Sot 19:58 ,

Peugeot 308 BlueHDI 1.6 automatik viti 2017

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:31 ,

Hyundai

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:17 ,

Mazda 2 me vetem 130 mij tkaluara 2006 me klim RKS

3 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:35 ,

Shitet opell korsa shum e rujtme

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:18
Linku:
,

Audi A5 86000KM

34 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:33
Linku:
,

Golf 6+ dsg

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:43 ,

Shes Audi A6 3.0TDI Quattro

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:29 ,

PASSAT 3C 2.0 TDI 170PS DSG RKS

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:56 ,

PEUGEOT 307 - 2.0 HDI DIZELL RKS 5 MUJ VP 2003

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:29 ,

Citroen C5 Exclusive HDi 2.0, model 2009

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:38 ,

URGJENT Shtepia te kodra deshmorve

46 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 08:52 ,

CITROEN C3 1.4 HDI DIZEL - ME RKS MODEL 2003 EXCLUSIVE

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:50 ,

RENO MEGANE 1.6 BENZIN - RKS 10 MUJ - 2010

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:50 ,

AUDI A3 1.6 TDI - RKS 5 MUJ VP 2011 - TIP TOP

7 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:48 ,

TOUAREG 2.5 TDI - AUTOMATIK/TIPTRONIK - RKS 9 MUJ VP 2005

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:48 ,

HYUNDAI 1.2 BENZIN * KLIM * I SAPO DOGANUAR VP 2011

3 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:40 ,

PEUGEOT 407 2.0 HDI DIZEL - MANUAL (6+R) VP 2006

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:47 ,

Golf 4 TD(i) te kuqe

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 21:53 ,

Suzuki SX4 1.6B AUTOMATIK 2009 KLIM

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 07:47 ,

Citroen C1

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Maj 07:17 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 12:00 ,

1,9 2007 6500 shum i rujtur 5ulse

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 19:02 ,

shes ose nderroj gollf 5 automatik

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 10:27 ,

Bmw 318 2.0 2012 esapo doganuar

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 02:07 ,

Shitet kerri me rryme per femije

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 13:30 ,

Citroën C4 Picasso

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Maj 10:56 ,

Ford transit 2.5 dizel

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 17:14 ,

Ford focus 1.8 dizell 12 muje regjistrim

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 13:13 ,

Vw caddy 2001 me klim 11 muj regjistrim

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Pri 14:33 ,

Shitet banesa si dhe bejm ndrrim

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
27 Pri 11:54 ,

Urgjent Shitet ose ndrrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetur | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione