citroen | Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe citroen,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj citroen Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:46
Linku:
,

BMW 535 xDrive M paket Facelift

Histora e veturës

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 07:43 ,

Citroen C5 Exclusive HDi 2.0, model 2009

Histora e veturës

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:11 ,

Citroën xara picaso 1.6hdi 2008

Histora e veturës

4 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:53 ,

Citroen C4 Picaso Automatik Dizell 2009 rks

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:46 Shitorja ,

Citroen C4 1.4i,Benzin

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:45 Shitorja ,

Citroen DS5 2.0 HDi

Histora e veturës

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:20 ,

CITROEN C3 1.4 HDI DIZEL - ME RKS MODEL 2003 EXCLUSIVE

Histora e veturës

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:46
Linku:
,

BMW 535 xDrive M paket Facelift

Histora e veturës

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:51 ,

Shitet caddy me ulse mbrapa

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:46 ,

2 shtepi 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 09:42 ,

Lada riva 1.3 benzin

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:25 ,

CITROËN C4 1.6 HDI 2012 AUTOMATIK ( I DOGANUAR )

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:05 ,

►Citroen Xsara Picasso-2006-2.0 hdi diesel - 90ps◄

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:07 ,

���� Ford Ranger 2.5 TDCi 4x4 ����

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 20:59 ,

Citroen 14Benzin

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 17:19 ,

Shitet caddy life ose ndrrim me citroen jumpy/ vito..

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 16:25 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 14:02 ,

Banesa me qera ne lagjen Dheu i Bardhe

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
13 Qer 11:12 ,

RENAULT AUTOMATIK vp2012

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj citroen | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione