Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

drita per opel | Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe drita per opel,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj drita per opel Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Nën 09:30 Vetura , Gjilan

Polo 1.6 tdi 2010 1 vjet rks ne gjendje prefekte

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Tet 18:36 Vetura , Gjilan

Opel Corsa—D

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 21:36 Vetura , Gjilan

Astra-AUTOMATIK1.7 Dizel(cdti),Rks,Klimë,Srs,bixenon,2011etj

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 17:13 Vetura , Gjilan

Opel insignia

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 15:44 Vetura , Gjilan

Motorr te opel omegav

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Maj 23:12 Vetura , Gjilan

Opel corsa 1.0

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 22:56 Vetura , Gjilan

Opel Antara 2.0cdti

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 22:07 Vetura , Gjilan

Shitet opel antara

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 22:35 Vetura , Gjilan

Opel corsa 1.7

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 13:39 Vetura , Gjilan

Opel Signum 1.9 CDTI - Facelift

4 850 EUR

30 Dhj 00:54 Vetura , Gjilan

Opel Omega

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 16:27 Vetura , Gjilan

Opel Zafira 2.2DTI

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 02:44 Vetura , Gjilan

Opel Insignia OPC

12 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Nën 01:01 Vetura , Gjilan

Opel combo nga zvicrra

5 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 10:15 Vetura , Gjilan

Opel vektra B

2 350 EUR

06 Nën 16:57 Shtëpi , Gjilan

Shiten dy Shtepi me Plane te Njejt

Numri i dhomave: 4
31 Tet 21:38 Vetura , Gjilan

Opel isignia

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Korr 08:49 Vetura , Gjilan

opel insignia 2010 full opcion me dogan

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 10:55 Vetura , Gjilan

Opel astra rks

07 Korr 12:50 Vetura , Gjilan

Opel astra rks

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 00:45 Vetura , Gjilan

Opel Kadett 2.0 16V Sfi -Gsi Fabrikisht- Rks 1Vit-

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 21:16 Vetura , Gjilan

Opel Kadett Gsi 2.0 16v Sf -Rks- -Boj Ndrrim-

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 16:23 Vetura , Gjilan

U SHITTTTT FLM MERRJEP.....

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 19:45 Vetura , Gjilan

U Shit Flm MerrJep

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 18:20 Vetura , Gjilan

Mercedes e220 2010

13 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 19:04 Vetura , Gjilan

U Shit Flm MerrJep

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 11:52 Vetura , Gjilan

Shes Vw Jetta 2 Diesel Tuning

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Dhj 07:02 Vetura , Gjilan

Ushit flm.merrjep PoloTEAM 2010 dogana .1160

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Nën 13:08 Vetura , Gjilan

opel vectra 1.8

250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 23:55 Vetura , Gjilan

U SHIT FLM MERRJEP...

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 15:15 Veshje/Këpucë Unisex , Gjilan

Veshje per motorra

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj drita per opel | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione