golf 3 | Gjilan

Sot 18:26 ,

Shitet Chevrolet 2.0 dizell, 1 vit RKS

3 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 ,

DS5 2.0 hdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 ,

Caddy maxi i sapo doganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:44 ,

Golf 4 1.4 Benzin 2450 Eurooo

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:21 ,

seat ibiza

5 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:18 ,

RENAULT AUTOMATIK

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 ,

Golf 4 1.8 20 V Automatik RKS

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:37 ,

golf 3 1vit rks gjendje perfekte

1 650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:09 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:09 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:58 ,

GOLF 5 1.9 DIZEL RKS 3 MUJ 2004 ❄️KLIM

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

  • Golf 3 në kategorinë Vetura
  • Golf 3 në kategorinë All Category
  • Golf 3 në kategorinë Vetura
  • Golf 3 në kategorinë Vetura
  • golf 3 në kategorinë Makina
  • golf 3 në kategorinë Vetura
  • golf 3 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • golf 3 në kategorinë Vetura
  • golf 3 në kategorinë Vetura
  • golf 3 në kategorinë Vetura

Në fillim