Gjilan | Vendbanime | merrjep.com

Sot 19:03
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Dardania Residence

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 10:23
Linku:
Banesa , Gjilan

BANESA me qira ne Arberi-Dragodan tek ambasada e U

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 19:03
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Dardania Residence

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6

Sot 20:17 Banesa , Gjilan

⭕️Shitet banesa Gjilan 80m2

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 20:12 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtepia ne GJiLAN Shtepia ka nje siperf

162 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 19:44 Banesa , Gjilan

Banesa 89 m2

Numri i dhomave: 2
Sot 19:43 Banesa , Gjilan

Banesa dhe lokale ne shitje

Numri i dhomave: > 10
Sot 19:41 Shtëpi , Gjilan

SHITET SHTEPIA

200 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 19:41 Banesa , Gjilan

Banesa 134 m2

Numri i dhomave: 4
Sot 19:31 Shtëpi , Gjilan

SHITET SHTËPIA

Numri i dhomave: 4
Sot 19:30 Banesa , Gjilan

Banesa 70 m2 e mobilume

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 19:27 Banesa , Gjilan

Banesa 122 m2

Numri i dhomave: 3
Sot 19:27 Shtëpi , Gjilan

Shtepi

127 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Sot 19:03
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Dardania Residence

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 19:03
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Dardania Residence

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 16:56 Banesa , Gjilan

Shitet ose ndrrohet me toke

Numri i dhomave: 2,5
Në fillim