Dje 20:55 Vetura , Gjilan

T4 2.4 dizell

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:47 Vetura , Gjilan

URGJENT JETA 1.6 B SHUME I MIRE URGJENT

444 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:45 Vetura , Gjilan

Shes pezhon 206

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 Vetura , Gjilan

Shes dy fiqa

1 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 Vetura , Gjilan

Shes Peugot 206 1.4hdi

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 Vetura , Gjilan

Shes peugot 307

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:39 Vetura , Gjilan

Bmw X3 2.0 Dizel V.p2009 I Sa Po Ardhur Nga Zvicra

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:39 Vetura , Gjilan

Golf 7 1.6 TDI DSG V.p2013 I Zvicres Pa Dogan

9 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 Vetura , Gjilan

Opel Astra 1.9 CDTi V.p2010 I Doganuar Rks

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:38 Vetura , Gjilan

Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:36 Vetura , Gjilan

BMW 740D

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 Vetura , Gjilan

VW Touareg Facelift - Me dogane dhe homologim

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 Vetura , Gjilan

Fiat Scudo 1.6 Diesel - Me dogane dhe homologim

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:35 Vetura , Gjilan

Opel korsa 1.4i

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:34 Vetura , Gjilan

Bmw e34 525 2.5 Tds Dizel

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 Vetura , Gjilan

fiat uno

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:33 Vetura , Gjilan

fiat palio

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:31 Vetura , Gjilan

jeep libert sport

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim