Sot 16:28 Vetura , Gjilan

peugeot 406

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:14 Vetura , Gjilan

Mercedes Vito 110 2.3 Dizell Me Dogan����

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:13 Vetura , Gjilan

Ford Transit 2.2 me dogan

3 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:12 Vetura , Gjilan

Sangyoung 2.0 dizell 4x4 Rks 1 vit

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 Vetura , Gjilan

Touran 1.9 TDI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 Vetura , Gjilan

Mercedes Sprinter 212 me dogan te paguar

3 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:10 Vetura , Gjilan

Ford Tranzit 2.5 Dizell Kiper Tri Ont

3 350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:10 Vetura , Gjilan

Renault 2.5 Dizell 3.5Ton Me Dogan Pi Ch (Shlep)

4 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 16:10 Vetura , Gjilan

Shitet opell meriva 1.7 dizell

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:07 Vetura , Gjilan

BMW 740D

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 Vetura , Gjilan

VW Touareg Facelift - Me dogane dhe homologim

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 Vetura , Gjilan

Fiat Scudo 1.6 Diesel - Me dogane dhe homologim

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim