Sot 09:32 Vetura , Gjilan

Opel Insignia 2.0 CDTI

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:32 Vetura , Gjilan

Ford Kuga 2.0 TDCI,4x4

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31 Vetura , Gjilan

Citroen DS3 1.6 HDi 16V

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:31 Vetura , Gjilan

Alfa Romeo Mito

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:30 Vetura , Gjilan

Opel Insignia A 2.0 CDTI 4x4

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30 Vetura , Gjilan

Opel Agila 1.2 Benzin

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:23 Vetura , Gjilan

Shes mercedes c 200 cdi 2011 blue efficiency dizel

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:23 Banesa , Gjilan

Shes banesen 100 metra katror

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 09:21 Vetura , Gjilan

Pjese per Renault Scenic II

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:21 Vetura , Gjilan

Pjese per Renault Espace IV

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:21 Vetura , Gjilan

Pjese per Renault Megane II

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:21 Vetura , Gjilan

Pjese per Renault Vel Satis

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:19 Vetura , Gjilan

Audi A6 TDI Quatro .

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:17 Vetura , Gjilan

Mercedes E220 CDI 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:16 Vetura , Gjilan

BMW 740D

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16 Vetura , Gjilan

VW Touareg Facelift - Me dogane dhe homologim

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16 Vetura , Gjilan

Fiat Scudo 1.6 Diesel - Me dogane dhe homologim

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:15 Vetura , Gjilan

Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:14 Vetura , Gjilan

Golf 7 1.6 TDI DSG V.p2013 I Zvicres Pa Dogan

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 Vetura , Gjilan

Opel Astra 1.9 CDTi V.p2010 I Doganuar Rks

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:14 Vetura , Gjilan

Bmw X3 2.0 Dizel V.p2009 I Sa Po Ardhur Nga Zvicra

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:09 Vetura , Gjilan

Pjese per Renault Laguna II Benzin & Diesel

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim