Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa ne shitje te rrethi | Fushë Kosovë | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa ne shitje te rrethi,kategori Banesa,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa ne shitje te rrethi Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:12 Banesa , Fushë Kosovë

Leshohet banesa me qira ne fushkosov tek komuna e re

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 14:30 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa në Fushë Kosovë

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Mar 22:59 Agjent për shitje të pronës Banesa , Fushë Kosovë

Banese me qira te rrethi ne Fushe Kosove

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
06 Mar 12:59 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa ne Prishtine

1 EUR

Numri i dhomave: 3
05 Mar 15:04 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera te rrethi model slovenija

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
02 Mar 11:05 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa ne Fushe Kosove

1 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Shk 10:55 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa ne FUSHE KOSOVE E MOBILUAR

1 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Shk 10:50 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa

1 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Shk 11:57 Banesa , Fushë Kosovë

Banese me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
20 Shk 15:55 Banesa , Fushë Kosovë

shitet banesa ne Prishtine ne gjendje

1 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Shk 15:45 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 2
10 Shk 11:15 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa ne FusheKosove

1 EUR

Numri i dhomave: 1
03 Shk 09:33 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me QERA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
27 Jan 06:36 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë banesa me qera

Numri i dhomave: 3
27 Jan 06:36 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë banesa me qera

Numri i dhomave: 3
23 Jan 12:55 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë banesa me qera

Numri i dhomave: 3
23 Jan 12:55 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë banesa me qera

Numri i dhomave: 3
23 Jan 09:42 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë me QERA

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Jan 02:13 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë banesa me qera

Numri i dhomave: 3
21 Jan 02:13 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë banesa me qera

Numri i dhomave: 3
20 Jan 11:54 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë banesa me qera

Numri i dhomave: 3
20 Jan 11:54 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë banesa me qera

Numri i dhomave: 3
20 Jan 11:49 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa

10 EUR

Numri i dhomave: 1
04 Jan 11:33 Banesa , Fushë Kosovë

Bnes me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
30 Dhj 11:02 Banesa , Fushë Kosovë

����Lëshohet banesa me qera ��

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
23 Dhj 20:28 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
21 Dhj 11:39 Banesa , Fushë Kosovë

⭕️⭕️ SHITET BANESA ⭕️⭕️

Numri i dhomave: 3
15 Dhj 12:45 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë banesa me qera

Numri i dhomave: 2
13 Dhj 06:51 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë

Numri i dhomave: 2
13 Dhj 06:51 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë

Numri i dhomave: 2
09 Dhj 06:49 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë

Numri i dhomave: 2
09 Dhj 06:49 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë

Numri i dhomave: 2
09 Dhj 06:49 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë

Numri i dhomave: 2
08 Dhj 12:47 Banesa , Fushë Kosovë

Kerkoj 2 banesa per blerje

06 Dhj 02:44 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Dhj 11:18 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë

Numri i dhomave: 2
05 Dhj 11:12 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë

Numri i dhomave: 2
03 Dhj 06:46 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë

Numri i dhomave: 2
01 Dhj 23:25 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë

Numri i dhomave: 2
01 Dhj 23:25 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë

Numri i dhomave: 2
01 Dhj 23:25 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë

Numri i dhomave: 2
01 Dhj 23:25 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Dhj 23:23 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë

Numri i dhomave: 2
01 Dhj 23:23 Banesa , Fushë Kosovë

Rrethi Fushë Kosovë

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa ne shitje te rrethi | Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione