Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

banes me qera | Fushë Kosovë | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banes me qera,kategori Banesa,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banes me qera Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:33 Banesa , Fushë Kosovë

Banes e re me qera te euro store 250 E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 19:30 Banesa , Fushë Kosovë

BANES NE SHITJE NE KATIN 1

690 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 18:13 Banesa , Fushë Kosovë

Jepet banesa me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 17:16 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera ne fush kosov

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 17:16 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera ne fushë kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:16 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera ne fushë kosovë

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:15 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera ne fush kosov

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 12:12 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera te zyret e model sllovenis 200 E

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 11:51 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera me tri dhoma gjumi 200 E kati i par

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 11:42 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera te furra evropa 220 E me dy dhoma gjumi

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 06:26 Banesa , Fushë Kosovë

Banes e re me qera te eliza 250 E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 06:26 Banesa , Fushë Kosovë

Banes e re me qera te Eliza 200

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 05:31 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera te furra evropa 180 E

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 05:31 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera te hotel sonoma 180

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 02:26 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera- E Mobiluar

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 02:08 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:00 Banesa , Fushë Kosovë

Jepet banes me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Dje 11:16 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
28 Mar 21:40 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me Qera

175 EUR /

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
28 Mar 12:38 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera ruga dardani te Fura Europa 1

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
27 Mar 14:45 Banesa , Fushë Kosovë

Leshoj banes me qera javore dhe mujore

1 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Mar 12:25 Banesa , Fushë Kosovë

banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
26 Mar 21:10 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
26 Mar 07:31 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera fushkosov

Numri i dhomave: 2
25 Mar 18:31 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Mar 16:57 Banesa , Fushë Kosovë

Leshoj Banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
20 Mar 11:45 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
20 Mar 06:29 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera fushkosov rr.dardania

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
19 Mar 18:47 Banesa , Fushë Kosovë

Leshoj banes me qera javore dhe mujore

1 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Mar 12:12 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
17 Mar 16:55 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera ne fush kosov

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Mar 22:06 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
16 Mar 19:39 Banesa , Fushë Kosovë

Leshoj banes me qera javore dhe mujore

1 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Mar 20:22 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera ne fush kosov

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Mar 16:57 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera ne fushë kosovë

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Mar 16:50 Banesa , Fushë Kosovë

banes me qera fush kosovë

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
15 Mar 16:38 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera ne fush kosov

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
15 Mar 16:37 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera ne fushë kosovë

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
15 Mar 16:37 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera ne fushë kosovë

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Mar 16:37 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera ne fushekosvë

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
15 Mar 16:36 Banesa , Fushë Kosovë

banes me qera ne fush kosov

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Mar 16:36 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera ne fush kosov

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
15 Mar 16:27 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera ne fushë kosovë

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
15 Mar 16:27 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qera ne fush kosov

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj banes me qera | Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione