Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banese ne peje | Pejë | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banese ne peje,kategori Banesa,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banese ne peje Të gjitha | Banesa | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 03:20 Banesa , Pejë

Banese ne shitje ne Puhovc 47m2 - Aldex

1 100 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Mar 11:59 Banesa , Pejë

Banese 96m2 (Puhovc) Lagjja Sahat Kulla

82 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Mar 13:58 Banesa , Pejë

IPET ME QERA BANESE NE DURRES

Numri i dhomave: 2
01 Mar 20:10 Banesa , Pejë

Banesë

Numri i dhomave: 2
13 Shk 09:08 Banesa , Pejë

Banes ne qender te Pejes me qera

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
12 Shk 12:31 Banesa , Pejë

Ipet me qera ne qender te Pejes banesa e kompletume.

Numri i dhomave: 3,5
09 Shk 19:28 Banesa , Pejë

Banese me qira

Numri i dhomave: 1,5
27 Jan 08:09 Banesa , Pejë

Banesë në qendër të Pejës me qera!

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
10 Dhj 11:25 Banesa , Pejë

Banese me Qira / QENDER

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
10 Dhj 11:25 Banesa , Pejë

Banese me Qira / QENDER

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
29 Nën 07:33 Banesa , Pejë

SHITET OBJEKTI (BANESE DHE DYQAN)

Numri i dhomave: 2
19 Nën 01:33 Banesa , Pejë

Banese në shitje 650 Euro m2

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
15 Nën 15:45 Banesa , Pejë

Apartment per koh te Shkurt

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
11 Nën 11:27 Banesa , Pejë

Banese

Numri i dhomave: 1,5
06 Nën 12:42 Banesa , Pejë

Banese

03 Nën 20:35 Banesa , Pejë

Banese

Numri i dhomave: 1,5
29 Sht 07:59 Banesa , Pejë

Banese me qira

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
26 Sht 00:56 Banesa , Pejë

Qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
25 Sht 00:04 Banesa , Pejë

Banese me qira

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
18 Sht 18:28 Banesa , Pejë

Banese me qira

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
13 Sht 11:02 Banesa , Pejë

Banese me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
05 Sht 23:54 Banesa , Pejë

Banese me qira ne qender te Pejes

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Gush 17:26 Banesa , Pejë

Banesë me qera

Numri i dhomave: 2
15 Korr 13:17 Banesa , Pejë

Banesë për qera ne qëndër, perball hotel Grand, Prishtinë

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
08 Korr 14:05 Banesa , Pejë

Banese me qira ne Banje te Pejes

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
03 Korr 13:52 Banesa , Pejë

Banese/Apartament me qira ne qender te Pejes

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
28 Qer 08:58 Banesa , Pejë

Banesa ne qebder vetem per muajin gusht.

Numri i dhomave: 3,5
21 Qer 08:44 Banesa , Pejë

Banes ne qender te Pejes vetem per muajin Gusht

Numri i dhomave: 3,5
19 Qer 04:39 Banesa , Pejë

Banes ne qender te Pejes

Numri i dhomave: 3,5
16 Qer 00:22 Banesa , Pejë

Banes ne qender te Pejes

Numri i dhomave: 3,5
11 Qer 18:30 Banesa , Pejë

Banes ne qender te Pejes

Numri i dhomave: 3,5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banese ne peje | Të gjitha | Banesa | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione