Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Arberi tregtia shitet | Prishtinë | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Arberi tregtia shitet,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Arberi tregtia shitet Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:18 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA NË VIP TREGTIA ARBERI 80m² neto

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
13 Mar 14:56 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne lagjen Arberia

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Mar 14:33 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 80 m2 NETO në Arbëri ( Dragodan ) VIP Tregtia

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
01 Mar 21:11 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesë te VIP TREGTIA Arbëri

Numri i dhomave: 3,5
28 Shk 09:33 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #SHITJE banesë 1+1 në Dragodan

Numri i dhomave: 2
06 Gush 21:27 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 70m2 ne lagjen Arberia (Dragodan)

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
01 Qer 19:08 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa Tregtise ne Arberi/Dragodan

1 100 EUR

Numri i dhomave: 2
31 Maj 11:42 Banesa , Prishtinë

SHITET Banesa me Sip. 80.50m²në Arbëri

1 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
30 Maj 02:57 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 117m2 ne Arberi tek Tregtia kati 1

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
24 Pri 15:32 Banesa , Prishtinë

SHITET Banesa me Sip. 92m²në Arbëri Arbëria € 83,000

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Pri 10:56 Banesa , Prishtinë

SHITET Banesa me Sip. 92m²në Arbëri

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Shk 21:43 Banesa , Prishtinë

Banesa 61m2 NETO ne Arberi, Tregtia, C3

950 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Dhj 11:32 Banesa , Prishtinë

SHITEN SUPER BANESA NE ARBERI URGJENT!

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
27 Tet 18:06 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne Arberi

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
04 Korr 18:49 Banesa , Prishtinë

Shitje e baneses

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
02 Dhj 20:37 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa në Arbëri, Kompleksi Tregtia

93 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Mar 12:17 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA 57m2 PRISHTINE - ARBERI TE KOMUNA

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
15 Shk 11:59 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa moderne ne Arberi VIP TREGTIA

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
10 Maj 14:37 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 63m² VIP-Tregtia Arberi

Numri i dhomave: 2
12 Maj 00:14 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA NË LAGJËN ARBËRIA (ISH-DRAGODAN) – a

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Maj 09:28 Banesa , Prishtinë

shitet Banesa, ne Dragodan, afer komunes, Tregtia

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Arberi tregtia shitet | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione