Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dumnica | Prishtinë | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dumnica,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Dumnica Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:54 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Arberia 3+1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 10:55 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Arberi _ 1+1

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Mar 14:57 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 1+1 NË ARBERI(DRAGODAN)

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
27 Dhj 23:55 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa dragodan

1 100 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
25 Tet 11:46 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë 69.5m² me QIRA në Dragodan.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
10 Gush 16:41 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë 69.5m² në SHITJE në Dragodan.

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
07 Korr 21:27 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë 110m2 me #QIRA ne Dragodan/Arbëri

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
06 Korr 10:20 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 150 m² në Arberi

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
20 Qer 23:57 Banesa , Prishtinë

Bleje Banes ne Arberi 50-65 m2

02 Qer 23:45 Banesa , Prishtinë

Jap me qera banesen ne Arberi

Numri i dhomave: 1
15 Pri 15:51 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Dragodan Arberi

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Shk 15:56 Banesa , Prishtinë

Banesë 2+1 me Qira në Arbëri

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Shk 16:34 Banesa , Prishtinë

Banesë 2+1 me Qira në Arbëri

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
07 Jan 23:18 Banesa , Prishtinë

Banese me qera per zyre, Dumnica Group, Dragodan

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
22 Dhj 20:46 Banesa , Prishtinë

Banesa ne dragodan

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
30 Korr 17:58 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira ne Arbëri/Dragodan

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
30 Qer 14:20 Banesa , Prishtinë

Lëshohet me qira banesa ne Dragodan

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
25 Qer 19:55 Banesa , Prishtinë

banesa me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Qer 13:50 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Arberi/Dragodan

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
03 Qer 14:52 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira ne Aarbëri/ Dragodan

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
30 Pri 20:24 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për Shitje Banesa në Arbëri / Dragodan

92 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Pri 15:50 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #Shitje Banesa në Arbëri te Meridiani !!!

92 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Jan 11:10 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira ne Arbëri/ Dragodan

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
21 Dhj 12:16 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Arberi

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
22 Nën 23:03 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 2+1 102m2, Kati 1 Dumnica Grup

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Sht 10:32 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qira ne lagjen arberia

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
11 Dhj 10:52 Banesa , Prishtinë

Banesë me qera në Arberi tek “Dumnica Group”

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Dhj 11:07 Banesa , Prishtinë

Banese me qera Dragodan

Numri i dhomave: 3
13 Nën 10:32 Banesa , Prishtinë

Banesë me qera ne Arberi (Dragodan) të Komuna e Re

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Nën 17:49 Banesa , Prishtinë

Jap banesen me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Nën 17:49 Banesa , Prishtinë

Jap banesen me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Korr 12:38 Banesa , Prishtinë

MAG/RE Shpall per shitje banesen!

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dumnica | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione