Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lshoj banes me qira | Prishtinë | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lshoj banes me qira ,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Lshoj banes me qira Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Jan 14:34 Banesa , Prishtinë

Lshoj shpin me qira kodra e trimave

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
01 Dhj 09:56 Banesa , Prishtinë

Banes me qira te parku i qytetit

Numri i dhomave: 2
25 Tet 15:36 Banesa , Prishtinë

Lshoj Banes me Qira

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
18 Tet 11:01 Banesa , Prishtinë

Lshoj Banes me Qira

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
13 Tet 11:16 Banesa , Prishtinë

Lshoj Banes me Qira

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
10 Tet 12:56 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira në Emshir

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
07 Tet 17:38 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
04 Tet 13:41 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
01 Sht 11:04 Banesa , Prishtinë

Banes me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
09 Maj 23:13 Banesa , Prishtinë

Banes me qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
15 Mar 21:11 Banesa , Prishtinë

Banes me qira

470 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
17 Jan 10:50 Banesa , Prishtinë

Banes me qira te rruga b

Numri i dhomave: 3
15 Jan 03:18 Banesa , Prishtinë

Banes me qira te rruga b

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
29 Dhj 06:13 Banesa , Prishtinë

Lshojj banes me qira te parku i qytetit komplet e mobiluar

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
19 Dhj 20:51 Banesa , Prishtinë

LSHOJ BANES ME QIRA NE ULPIAN

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Dhj 21:27 Banesa , Prishtinë

LSHOJ BANES ME QIRA NE ULPIAN

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Tet 21:45 Banesa , Prishtinë

Jepi banes me qira

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
27 Sht 10:49 Banesa , Prishtinë

Lshoj banes me qira ne Ulpian

Numri i dhomave: 2
18 Sht 19:38 Banesa , Prishtinë

Jap banesen me qira

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
02 Sht 20:38 Banesa , Prishtinë

Ofroj banes me qira ne Ulpian

Numri i dhomave: 2
02 Sht 20:18 Banesa , Prishtinë

Lshoj banes me qira ne Ulpian

Numri i dhomave: 2
02 Sht 18:11 Banesa , Prishtinë

Lshoj banes me qira ne Ulpian

Numri i dhomave: 2
31 Gush 08:06 Banesa , Prishtinë

Lshoj banes me qira ne Ulpian

Numri i dhomave: 2
30 Gush 13:18 Banesa , Prishtinë

Lshoj banes me qira ne Ulpian

Numri i dhomave: 2
27 Gush 11:01 Banesa , Prishtinë

Lshoj banes me qira ne Ulpian

Numri i dhomave: 2
27 Gush 09:55 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Ulpijan

Numri i dhomave: 2
26 Gush 12:50 Banesa , Prishtinë

Lshoj banes me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Gush 10:57 Banesa , Prishtinë

Lshoj banes me qira ne Ulpian

Numri i dhomave: 2,5
22 Gush 19:26 Banesa , Prishtinë

Lshoj banes me qira ne Ulpian

Numri i dhomave: 2,5
19 Gush 17:24 Banesa , Prishtinë

Lshoj banes me qira ne Ulpian

Numri i dhomave: 2,5
31 Korr 18:07 Banesa , Prishtinë

Lshoj banes me qira ne Ulpian

Numri i dhomave: 2
28 Korr 22:06 Banesa , Prishtinë

Banes ne dardani me qira

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
24 Korr 21:11 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Ulpijan

Numri i dhomave: 2
15 Korr 10:00 Banesa , Prishtinë

Banes me qira e mobiluar Dardani

199 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
11 Korr 12:42 Banesa , Prishtinë

banes me qira te parku i qytetit koplet e mobiluar

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
21 Qer 19:42 Banesa , Prishtinë

LSHOJ BANES ME QIRA NE ULPIAN

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Qer 08:10 Banesa , Prishtinë

banes me qira ne emshir te trofta

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
05 Qer 08:50 Banesa , Prishtinë

banese me qira ne dardani

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Qer 08:50 Banesa , Prishtinë

banese me qira ne dardani

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Qer 08:38 Banesa , Prishtinë

banese me qira ne dardani

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Qer 08:38 Banesa , Prishtinë

banese me qira ne dardani

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Qer 08:38 Banesa , Prishtinë

banese me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Qer 08:38 Banesa , Prishtinë

banese me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Qer 08:38 Banesa , Prishtinë

banese me qira ne dardani

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Qer 22:29 Banesa , Prishtinë

banese me qira ne dardani

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Qer 22:20 Banesa , Prishtinë

banese me qira ne dardani

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Qer 22:20 Banesa , Prishtinë

banese me qira ne dardani

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Qer 22:20 Banesa , Prishtinë

banes me qira ne dardani

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Qer 22:20 Banesa , Prishtinë

banese me qira ne dardani

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lshoj banes me qira | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione