Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sh | Prishtinë | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sh,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Sh Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 03:08 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 140m2 ne Qender tek Qafa

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 22:11 Banesa , Prishtinë

Banes 2 Dhomshe ne Bregun e Diellit - Kati 1

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:52 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 80m2 për Qira në lagjen Mati 1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 14:15 Banesa , Prishtinë

Banesa e re - Ordinanc-Klinikë Mjeksore, Kati 1.

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:58 Banesa , Prishtinë

Banesa E RE - si Ordinanc-Klinik - Kati 1. Fushkosovë

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:20 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 57.2 m2 ne qender

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Mar 14:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 2+1 NË LAGJEN MATI 1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Mar 11:08 Banesa , Prishtinë

Banesë në shitje | 140m² | tek Qafa

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
13 Mar 14:24 Banesa , Prishtinë

SUPER CMIM -Dielli Residence Qerret

Numri i dhomave: > 10
01 Mar 12:15 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QIRA NE TOPHANE

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
01 Mar 11:33 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa në lagjën Arberia

Numri i dhomave: 3
13 Shk 09:30 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shtepi me Qira ne Kolovic te Toni Market

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
11 Shk 10:59 Banesa , Prishtinë

Shtepi me Qira ne Kolovic te Toni Market

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
07 Shk 12:08 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në lagjën Bregu i Diellit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
28 Jan 11:12 Banesa , Prishtinë

Banesë në SHITJE

1 300 EUR

Numri i dhomave: 1
27 Jan 09:14 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet banesa në #QAFE

165 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
23 Jan 13:09 Banesa , Prishtinë

Banesë për #SHITJE te #QAFA

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
29 Dhj 17:52 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 72 m² ne Arbëri (Dragodan)

Numri i dhomave: 2,5
29 Dhj 11:46 Banesa , Prishtinë

Shes Banes

Numri i dhomave: 2
27 Dhj 20:17 Banesa , Prishtinë

Banesë me qera - Bregu i Diellit 108m²

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
15 Dhj 17:59 Banesa , Prishtinë

Banese 3+1 dhomeshe me qira

Numri i dhomave: 3
11 Dhj 08:35 Banesa , Prishtinë

��BANESA DHE DYQANE TEK RERA HEDHUR

Numri i dhomave: > 10
08 Dhj 22:39 Banesa , Prishtinë

Banesë me qera - Bregu i Diellit 108m²

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
06 Dhj 10:17 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shiten Banesat ne Fushe Kosove

550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
01 Dhj 13:06 Banesa , Prishtinë

Lëshoj banesen me qera në Lagjen Ulpiana

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
22 Nën 03:50 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA TE QAFA

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sh | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione