Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dardha | Prishtinë | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dardha,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dardha Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:25 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

#Banese me #QIRA ne #Emshir #Connect

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 02:25 Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne Emshir 2Dh.Gjumi 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 02:13 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir 2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 02:07 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne Emshir 2Dh.Gjumi 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 21:37 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Emshir_2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 19:57 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Dardania 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:15 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për qira banesë 65m² në Kalabri - Emshir

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 12:55 Banesa , Prishtinë

Banesë me QIRA / 1+2 - Kalabri - 100m²

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 12:14 Banesa , Prishtinë

Banese me Qera - Kompleksi Dardha Prishtine

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
27 Mar 14:00 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa per qira ne Kompleksin Dardha

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
24 Mar 14:58 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 2+1 NE KALABRI(EMSHIR)

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
17 Mar 17:29 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
17 Mar 10:18 Banesa , Prishtinë

Banesë me QERA/Emshir

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
11 Mar 23:00 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Emshir

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Mar 14:39 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesa me qera ne lagjen Dardania.

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Mar 18:58 Banesa , Prishtinë

Banese me Qera - Kolmpleksi Dardha Prishtine

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Dhj 23:23 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #QIRA banesë 110m² në Kalabri - Emshir

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
22 Nën 18:02 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa në afërsi te qendres tregtare "Dardha",

1 100 EUR

Numri i dhomave: 2,5
17 Nën 08:52 Banesa , Prishtinë

JEPET BANES ME QERA. NE KALABRI

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
11 Nën 13:19 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Emshir te Dardha

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
11 Nën 11:06 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Emshir

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
10 Nën 15:34 Banesa , Prishtinë

Banesa me qira ne Emshir

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
09 Nën 10:42 Banesa , Prishtinë

Banesa me qira ne Kalabri/Emshir

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
07 Nën 16:59 Banesa , Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Emshir te Dardha

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
25 Tet 19:23 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Emshir

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
25 Tet 16:49 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Emshir

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
25 Tet 13:51 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Emshir

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
22 Tet 08:15 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira pa Mobile ne Emshir

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
12 Tet 13:01 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë 2+1 me Qira në Lagjen Emshir

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
26 Sht 16:38 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet PËR QERA,Banesa në Prishtine/Dardani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
25 Sht 09:20 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #QIRA banesë 69m² në Emshir

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Sht 11:41 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Emshir

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
12 Sht 07:12 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për qira banesë 48m² në Kalabri - Emshir

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Sht 13:37 Banesa , Prishtinë

Banes te Dardha

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Korr 09:42 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë 2+1 me Qira në Kalabri

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
12 Korr 15:18 Banesa , Prishtinë

#SHITET banesa ne Objektin Dardha, Dardani

Numri i dhomave: 3
07 Korr 18:43 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë 90.5m2 në #SHITJE në Emshir.

86 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
05 Korr 15:46 Banesa , Prishtinë

Banes 250 € me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dardha | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione