Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dhom | Prishtinë | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhom,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dhom Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne Ulpiane 40m2 mbrapa AAK

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 09:30 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën me qira afer Qendrës

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 09:20 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qira afer spitalit Amerikan

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 09:16 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Ulpianë 70m2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 09:16 Banesa , Prishtinë

Jepet banesa me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 09:16 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Arbëri

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 09:04 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 2 dhomëshe në Rruga B me 71.4m2

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:38 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Bregun e Diellit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 07:13 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 80m2 për Qira në Qendër

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 23:09 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira te Bregu i Diellit 60m2

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 22:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën me qera në Lagjën Aktash

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 22:30 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Arberi_1+1

Numri i dhomave: 1
Dje 22:01 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Bregun e Diellit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 21:55 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Qender

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 21:23 Banesa , Prishtinë

Banes Moderne me Qira te 4 Llullat

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 21:20 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira ne Emshir te Kolegji UBT

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 21:20 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira ne Ulpiane Mbrapa AAK-se

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Dje 21:19 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira ne Pejton te Shk.F. Faik Konica

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 21:08 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

PentHous me Qira ne Mat

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dhom | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione