Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dyer edhe dritare | Prishtinë | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dyer edhe dritare ,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dyer edhe dritare Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Mar 13:42 Banesa , Prishtinë

Kalabria

Numri i dhomave: 3
02 Shk 17:18 Banesa , Prishtinë

Albing Residence

Numri i dhomave: 1
16 Gush 16:54 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa ne Qender te Prishtines

Numri i dhomave: 5
18 Maj 16:03 Banesa , Prishtinë

SHITET Banesa në RRUGEN B, tek KAWA GROUP

1 100 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Shk 17:56 Banesa , Prishtinë

Qender per zyre

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
25 Shk 12:55 Banesa , Prishtinë

Qender per zyre

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
24 Jan 14:37 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Bregun e Diellit

220 EUR /

Numri i dhomave: 1
15 Qer 09:09 Banesa , Prishtinë

Linda premium residence

Numri i dhomave: 3
02 Pri 23:34 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Sante

Numri i dhomave: 3
02 Jan 12:48 Banesa , Prishtinë

Shes Banesen ne lagjen Aktash

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
15 Tet 15:34 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA

164 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
05 Tet 12:57 Banesa , Prishtinë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE DON BOSKO !

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Sht 20:19 Banesa , Prishtinë

Renovime Moler Knauf Gled Pllaka Granit

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 10
23 Korr 14:37 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA

164 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
08 Mar 10:18 Banesa , Prishtinë

Banesa me qera

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
04 Jan 13:20 Banesa , Prishtinë

�� Shitet apartament 2+1+BLK Kati 2, 80 m² 90.000

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
25 Nën 22:22 Banesa , Prishtinë

E renovuar plotsisht

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
31 Gush 03:35 Banesa , Prishtinë

Banesa me qera

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Gush 08:08 Banesa , Prishtinë

Banesa me qera ne Arberi

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Gush 08:05 Banesa , Prishtinë

Arberi

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Gush 08:28 Banesa , Prishtinë

Banese Plotsish e renovuar ne Prishtine

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Tet 10:02 Banesa , Prishtinë

Pronari: Banesa ne B te diellit

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Tet 21:23 Banesa , Prishtinë

BANESA ME QERA

Numri i dhomave: 4
29 Korr 11:31 Banesa , Prishtinë

Urgjent shitet Banesa ne Durres 100 metra nga pl..

28 500 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Korr 11:47 Banesa , Prishtinë

Banesen ne Lagjen Ulpiana ne Prishtine

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Qer 15:10 Banesa , Prishtinë

BANESE MODERNE 107 m2 PRISHTINE te Farmedi / Eul..

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
14 Mar 17:08 Banesa , Prishtinë

Banesa ne Bregun e Diellit 2 Banesat e B

81 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dyer edhe dritare | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione