Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dyqan | Prishtinë | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dyqan,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dyqan Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Shk 16:14 Banesa , Prishtinë

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, SHESHI WILSON,TIRANË

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
29 Dhj 19:06 Banesa , Prishtinë

QERA, LOKAL, ��Lakrishte

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
26 Dhj 16:28 Banesa , Prishtinë

JEPET ME QIRA DYQAN,BLLOK,TIRANË

350 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
09 Mar 19:26 Banesa , Prishtinë

Shitet apartament 2+1 dhe dyqan ne Astir

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
05 Jan 23:13 Banesa , Prishtinë

Shes Garsonieren

36 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
19 Tet 10:30 Banesa , Prishtinë

Jap banesen me qera ne Prishtine.

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Nën 23:18 Banesa , Prishtinë

Banesa ne Prishtine/Aktash leshohet me qera

Numri i dhomave: 3
20 Gush 20:45 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 71 m e renovuar në tërësi

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
05 Shk 23:32 Banesa , Prishtinë

Apartament ne Vlore

Numri i dhomave: 2
10 Jan 15:21 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesen ne Ulpian 40m2

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
04 Dhj 13:03 Banesa , Prishtinë

*1 dhom ose nje banes afer qendres tprishtines*

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Nën 15:36 Banesa , Prishtinë

Dhomë me qmim te mrekullushem afer qendres tprisht

75 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
19 Qer 23:04 Banesa , Prishtinë

leshohet lokali me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
28 Sht 08:37 Banesa , Prishtinë

Banesë 85m2 netto + 23m2 netto Rr. Rexhep Luci

Numri i dhomave: 3
19 Jan 18:22 Banesa , Prishtinë

Dhom/Banes per studenta!

75 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Nën 16:58 Banesa , Prishtinë

Dhomë per budget tvogel

75 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Tet 19:53 Banesa , Prishtinë

•*•*•Aaaaapaaaartmeeent me cilësii te lart •*•*•*•

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Tet 19:40 Banesa , Prishtinë

*_*•Banes e volitshme me kualitet te lart •*_*

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Tet 21:51 Banesa , Prishtinë

•~• banes e pabesueshme •~• te gjitha mundsi jepen

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Tet 21:51 Banesa , Prishtinë

*•* dhom meqmim te volitshem*••*

75 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Korr 23:43 Banesa , Prishtinë

Ipet me qera banesa 2 dhomeshe (mobiluar)

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Maj 23:27 Banesa , Prishtinë

Banese ne lagjen Dardania

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Jan 22:06 Banesa , Prishtinë

Ipet me qera banesa dy dhomeshe (Kodra e Diellit)

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Tet 14:17 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa shumë e volitshme

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Tet 08:11 Banesa , Prishtinë

shitet banesa shume e pershtatshme

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Tet 15:07 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa shume e pershtatshme

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
04 Sht 12:00 Banesa , Prishtinë

Dyqane me qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 130

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dyqan | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione